Pozrite si video, v ktorom sa dvaja chlapi rozhodli, že si v zime zaplávajú. Lenže nelávali vo vode, ale...

Je prekrásny deň, prečo by si ľudia nešli zaplávať? To si povedali zrejme dvaja mladí  muži, ktorým chýbalo šantenie " vo vode". 

Video obsahuje ukážku toho, ako sa dvaja chlapi rozhodli skočiť do snehu, ale nie sa lyžovať, sánkovať, čo je typické pre sneh, zimu, ale chceli vyskúšať plávanie v snehu a to dokonca v plavkách.  Po tom ako si mladíci „ zaplávali “, utekali späť do domu, z ktorého vyšli. Jeden chlapec sa v snehu váľal kratšiu dobu, ako druhý mladík. Obaja však náramne kričali, no zároveň sa aj smiali. Nám je zima, len keď vyjdeme von v zimnom období a sme naobliekaný bundami, kožušinami, čiapkami a mnohými inými hrubými a hlavne teplými vecami.

 Mladíkom šlo skôr o menší druh zábavky, ako o šport :D

Plávať v snehu ľudí, som ešte nevidela J Či chlapi neboli chorý nevieme, dúfajme však, že  nedostali zápal pľúc, zápal priedušiek, v tom lepšom prípade mohli dostať len nádchu. Ale hlavne dúfajme, že  skončili zdravý bez následkov ich zábavky.

Čo ich to napadlo nevieme, možno sa v zimnom období chlapci nudili a chceli si troška „ pošpásovať “, no možno chceli byť na kamere a troška sa zviditeľniť.

Zima ponúka mnoho krásnych športov, ako napríklad: lyžovanie, snowboarding, zimné korčule, no však aj sánkovanie, je v podstate druh rekreačného športu. Či sa niektorým z nich chlapci venujú nevieme, no nám ostáva len dúfať, že sú športoví nadšenci, pretože ako vidieť v ukážke, majú v sebe dostatočné množstvo energie, ktoré by mohli vybíjať a dostávať zo seba von iným spôsobom, ako je dané vo videu.

Záber je natočený amatérom, pravdepodobne ženou. Ktorá si nápad chlapcov náramne užívala. Kto z nás by si to neužíval: taký pohľad na dvoch nadšencov bláznenia. Určite by v nás bola aj škodoradosť, keby sme sa pozerali ako dvaja ľudia mrznú v snehu, pretože chcú, nie musia.

Chlapci nabudúce si vyberte nejakú inú zábavku, v ktorej Vám bude teplejšie.